ENGLISH

 

Bizi Arayın

+90 0452 323 92 82

<br>Durak Fındık Sanayi ve Ticaret A.Ş. ailesi olarak her yıl farklı bir sosyal sorumluluk projesi ile topluma, üreticilerimize ve bölgemize faydalı olmanın yanı sıra projelerimizin sürdürülebilirliğini sağlamayı hedeflemekteyiz.

<br>2020 Hasat dönemi içerisinde Durak Fındık'ın tedarik bölgeleri olan illerde, 2 Eylül 2020 tarihinde Pikolo Derneği ve sonrasında Durak Fındık'ın saha ekipleri tarafından veri toplama çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

<br>Geçmişten geleceğe güvenle bakabilmek adına, dünyada uzun ömürlü ve sağlıklı toplumlar oluşturmanın birinci kuralı; belirli standartları olan, çevreye duyarlı, kaliteli ve güvenilir kurumsal firmaların var olmasıdır. Bu firmaların istikrarlı bir şekilde gelişmesi ve büyümesi ise tamamiyle karşılıklı “güven” ortamına bağlıdır.

Kurumlar; bulundukları bölgelere hizmet veren, burada var olan ve burada faaliyetlerini sürdürerek bulundukları yerlerden beslenen kuruluşlardır. Varoluş nedenleri çeşitli olsa da en önemli sorumlulukları bulundukları, var oldukları bölgeye, insanlarına ve ülkemize olan görevleridir.

Image
Bu site Durak Fındık SAN. ve TİC. A.Ş. Sürdürülebilirlik Uygulamaları hakkında bilgi vermek amacıyla kurulmuştur.

Adres

Atatürk Mahallesi, Devlet Sahil Yolu Caddesi, No:743,
52300-ÜNYE/ORDU

Telefon

(0452) 323 92 82 (Pbx)

Bağlantılar

Son Haberler

Haber Bülteni

Haber bültenimize kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurup gönder düğmesine basabilirsiniz.